Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Акція проти ухвалення Трудового Кодексу

Травень 13, 2015 @ 9:00 am - 5:00 pm

13 травня Верховна Рада вкотре розглядатиме новий антиробітничий Трудовий Кодекс. Цього разу депутати в першому читанні розглядатимуть проект, що було внесено на розгляд екс-регіоналом Михайлом Папієвим, міністром праці та соціальної політики в уряді Віктора Януковича. Понад п’ять років анархісти успішно борються з численними інкарнаціями Трудового Кодексу, тож ми не дозволимо прийняти його і цього разу! Нагадуємо, що, незалежно від версій нового ТК, планується легалізація свавілля работодавця (звільнення за спрощеною схемою, власні нормативні акти роботодавця, що підміняють колективний договір, звуження повноважень профспілок тощо), можливість встановлення відеонагляду за працівниками, урізання прав робітниць (можливість звільнення матерів-одиначок тощо) та неоплачуваної понаднормової праці.

Новий ТК також позбавляє мешканців зони АТО гарантій трудового законодавства. Роботодавці своїми рішеннями регулюватимуть питання щодо встановлення робочого часу, часу відпочинку, умов та порядку виплати заробітної плати працівникам.

Також цього дня розглядатиметься одіозний законопроект про скасування презумпції невинуватості в справах про адміністративне правопорушення. Це означає, що людина сама має доводити свою невинуватість, натомість у всьому цивілізованому світі обов`язок доводити факт правопорушення покладається на правоохоронні органи.
Прийняття такої норми означатиме перемогу поліцейської держави російського штибу. Ми сумніваємося, що в законотворців вистачить на це нахабства, проте це не означає, що варто ігнорувати прецедент розгляду антиправових нововведень як таких. Відмахуючись одного разу, ми даємо зрозуміти, що не зможемо запобігти такому в майбутньому.

Анархісти й анархістки Києва закликають рішуче протистояти цій ініціативі та вийти 13 травня на акцію протесту під стіни Верховної Ради.

Початок акції о 10-00 під стінами Верховної Ради.

Права не дають, права беруть!
Україну – трудящим!

Details

Date:
Травень 13, 2015
Time:
9:00 am - 5:00 pm
Event Category:
Event Tags:
, , , , ,