Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Акція: Ні подорожчанню!

Липень 7, 2014 @ 9:00 am

https://www.facebook.com/events/658221017579991/
YKnBUvxOwEU
Кияни!
Місяць тому для нас подорожчала електроенергія, а з 1 липня зросли й ціни на гарячу воду та тепло. Ми пережили тяжке зимове протистояння з режимом Януковича, і змогли-таки його подолати, а нам за це “віддячили” підвищенням тарифів! Газ, електрика, вода та тепло — не повний перелік, бо ще планують підвищити ціни на проїзд та комунальні послуги. Ахметова, хазяїна “Київенерго”, та столичних бюрократів, які розповідають про “економічно обгрунтовані” тарифи, не хвилює, що, за даними ООН, чотири з десяти українців витрачають 60 відсотків своїх сімейних бюджетів на їжу. Чиновники з “Київенерго” найпершими вимагали підвищення тарифів на електроенергію (яку, до речі, експортують), тепло та воду — і заради цього вимикали освітлення київських вулиць. У відповідь, Автономна спілка трудящих — об’єднання синдикалістів, серед яких є громадські та лібертарні активісти, участники майдану — оголошує пікет офісу “Київенерго”.

Ми, як звичайні громадяни та громадянки, виступаємо проти злиднів, у які нас заганяють влада та капіталісти. Вони змушують нас настільки затягувати паски, що стає неможливо жити — а ми вимагаємо взагалі скасувати платню за комунальні послуги. Посадовці, яких наші зусилля привели до влади, отримують надприбутки від “дерибану”, відкатів та розкрадання бюджетів; і нам не важливо, як саме вони виправдовуватимуться, поки не задовольнять поставлену нами вимогу. Вони повинні припинити набивати собі кишені за рахунок трудящих. Необхідністю керуваня заради суспільного блага чиновники виправдовують власне існування. І якщо вони нічого не роблять задля цього, ми бачимо єдиний шлях уперед — перехід до прямої демократії.

Цей пікет, що проходитиме за адресою площа Івана Франка, 5, у понеділок, о 9 годині ранку, буде першою акцією протесту у широкій кампанії проти зростання вартості життя. Ми не відступимо, поки наші вимоги не буде виконано. Приєднуйтесь до нашої боротьби — лише разом ми дамо відсіч усім спробам загнати нас у злидні!

Details

Date:
Липень 7, 2014
Time:
9:00 am
Event Category:
Event Tags:
,

Organizer

Автономна Спілка Трудящих

Venue

Київенерго
Площа Івана Франка, 5, Київ, Ukraine
+ Google Map