Наша символіка

Логотип Автономного Союзу Трудящих утворено з літер А, С і Т., і зовні нагадує класичний анархістський символ — А в колі. Також, при бажанні, в ньому можна розгледіти поєднання серпа, молота та циркуля.
ast_flag awu_colors_3

Чорна кішка – давній анархістський символ, що з’явився у ХІХ столітті. Класичну анархістську чорну кішку, що вигинає спину, намалював активіст організації Індустріальні Робітники Світу.
anarchist_cat awu-cat

На акціях АСТ ми використовуємо різні анархістські прапори.

Чорний символізує заперечення будь-яких репресивних структур, він активно використовується лібертаріями ще з початку з XIX-го сторіччя.
zhksh

Червоно-чорний діагональний прапор поєднує звільнення (чорний) і боротьбу за соціальну справедливість (червоний). Його не слід плутати з символікою УПА (червоно-чорний горизонтальний стяг).
DSC_0134a

Чорно-фіолетовий прапор — символ анархо-фемінізму, який вказує на особливу увагу, яку слід приділяти свободам жінок у боротьбі проти патріархату. Ми вважаємо боротьбу за гендерну рівність одним із найважливіших аспектів класової боротьби.
DSC_0262a

Чорно-зелений прапор — символ еко-анархізму, багато наших активістів та активісток приділяють увагу екологічній проблематиці.
ie5gJVf4Fk8

Також на наших акціях можна побачити червоні прапори без більшовицьких, фашистських та інших тоталітарних символів — червоний колір символізує соціальну боротьбу. Анархісти усього світу виходили під червоними прапорами десятки і сотні років, і ми вважаємо, що не слід віддавати його авторитарним силам.

Ми вітаємо символіку наших товаришів та товаришок із інших лібертарних лівих або правозахисних ініціатив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *