Автономна спілка трудящих | Автономный Союз Трудящихся | Autonomous Worker's Union

Харківська СБУ лякає студентів праворадикалами

Грудень 14, 03:04, 2016
хнук

Харківський національний університет імені Василя Каразіна

На харківських студентів, які організовують 14 грудня акцію протесту проти законопроекту №5130, що несе загрозу скасування або суттєвого скорочення стипендій, здійснює тиск Служба безпеки України, загрожуючи агресією з боку праворадикального угруповання «ЦК Азов».

Про це повідомляє один із організаторів акції, студент ХНУ ім. Каразіна.

13-го грудня представники офіційного профкому ХНУ ім. Каразіна почали загрожувати активним студентам неприємностями, а також розповсюджували заклики не ходити на акцію проти скорочення стипендій.

Ближче до вечора студента фізико-технічного факультету Андрія, який подавав повідомлення про акцію до органів міської влади, викликав на бесіду його декан Ігор Гирка. У нього в кабінеті очікували двоє працівників СБУ, з якими декан запропонував студенту поспілкуватись.

Працівники СБУ протримали сьудента близько трьох годин, намагаючись отримати вичерпну інформацію про організаторів і учасників акції, їх погляди тощо. При цьому вони не надали йому ніяких документів щодо причини свого звернення.

«Правоохоронці» пригрозили, що в випадку, якщо організатори не дослухаються їхньої вимоги, на них скоїть напад праворадикальне угруповання «ЦК Азов». Як зазначили працівники СБУ, вони «не зможуть стримати» праворадикалів від насилля.

Причини, за якими «правоохоронці» намагаються не допустити проведення акції, наразі невідомі. Також незрозуміло, на якій підставі декан фізико-технічного факультету Ігор Гирка запросив цих людей на бесіду зі своїм студентом.

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Коментувати

Підписатися

Підписатися по e-Mail

Архіви