Автономна спілка трудящих | Автономный Союз Трудящихся | Autonomous Worker's Union

НЕГАЙНО! БЕРКУТ заблокував мирну студентську демонстрацію на Михайлівській площі

Вересень 23, 11:00, 2011

Сьогодні “Беркут” заблокував мирну студентську демонстрацію, організовану профспілкою “Пряма Дія”. Близько 150 студентів знаходяться у оточенні спецпідрозділу міліції. Захід заплановано, як один із заходів контр-форуму “Інший бік освіти” 22-23 вересня, приурочений до форуму освітніх міністрів Європи. Символічно, що соьгоднішній марш планувався у тому числі, як спрямований проти міліцейської жорстокості та обмежень мирних зібрань, як реакція на затримання студентів на Михайлівській площі 22 вересня.

Сьогодні студентам повідомили на Михайлівській площі, що їх акція заборонена Окружним адміністративним судом м.Києва ще 22 вересня. Однак студенти наполягали на тому, що їх акція має відбутися по незабороненим вулицям, зокрема, на Трьохсвятительській вулиці. Однак більше 100 міліціянтів взяли молодь у кільце. Правоохоронці не йдуть на будь-який компроміс.

Активісти “Прямої Дії” мали намір влаштувати два мітинги – на вул. Трьосвятительській та біля Кабінету Міністрів України, де проходить форум освітніх міністрів Європи.

Студенти й правозахисники закликають усіх, хто може, прийти на мітинг, підтримавши тим боротьбу за вільну освіту і проти авторитарної держави.

8-067-404-26-46

Михайло Камєнєв
“Пряма Дія”

http://direct-action.org.ua/

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Коментувати

Підписатися

Підписатися по e-Mail

Архіви