Автономна спілка трудящих | Автономный Союз Трудящихся | Autonomous Worker's Union

В Києві відбувся іронічний пікет СБУ

Травень 04, 15:18, 2016

DSC_0384Сьогодні в Києві о другій годині кількадесят людей влаштували іронічний пікет Служби безпеки України від імені “Партії поміркованого прогресу у рамках закону”. Пікет мав назву “За міністрів, за капіталістів!”: демонстранти розгорнули плакати, що прославляли діяльність СБУ та проскандували гасла: “За поліцейську державу!”, “СБУ у Львові — ви найбільш кльові!”, “Постиш у ФБ – чекай на СБ!”, “Моє життя належить СБУ!”, “За підвищення тарифів!”, “Слава СБУ!” тощо. Таким чином учасники та учасниці заходу продемонстрували, наскільки абсурдними є зусилля спецслужб із виявлення ворогів народу. Зокрема вони мали на увазі інцидент у Львові, де за поширення першотравневих листівок був затриманий анархіст Олег Корніяка.

Як стверджує СБУ, зміст листівок, що закликають боротися за покращення умов життя, порушує ст. 109 ККУ (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади). Демонстранти ж запевняють: якщо дії, спрямовані на захист та примноження прав і свобод, кваліфікувати як злочин проти основ національної безпеки, то слід порушувати карну справу проти всього політично активного населення України.

Учасниці та учасники пікету підсумували: СБУ має терміново припинити переслідування львівських анархістів, тому що політична активність та боротьба за краще суспільство не може бути злочином.

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Коментувати

Підписатися

Підписатися по e-Mail

Архіви