Тимошенко: Янукович уже розписав, чиїми будуть пенсійні фонди

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що влада через свою так звану пенсійну реформу, якою передбачається створення приватних пенсійних фондів, збирається створити систему отримання додаткових прибутків для свого оточення.

“Пенсійна реформа – це не тільки підвищення пенсійного віку. Вони протягнули приватні пенсійні фонди. І вже Янукович визначив і розписав, кому будуть належати ці приватні пенсійні фонди”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні у ефірі телеканалу ТВі.

За її словами, чинна влада розглядає громадян виключно як інструмент для свого збагачення. “Ті пенсійні внески, які сплачують люди після того, як буде ця машина запущена після прийняття пенсійної так званої реформи, будуть йти вже не в Пенсійний фонд держави, а в приватні пенсійні фонди, які, – як, пам’ятаєте, трасти колись, які зникли, розчинилися в повітрі, – а люди потім не знайдуть своїх коштів”, – пояснила вона.

“В Європі в 90-х роках існували трастові компанії, але в Україні трастові компанії перетворилися на те, що у людей забрали останні копійки, і потім ми не знайшли ані власників трастів, ані самі трасти, ані грошей, які люди поклали. В українських реаліях навіть добре відомі речі, які використовуються в країнах з ринковою економікою, у нас спрацьовують як грабунок людей. Тому пенсійна реформа – не тільки підвищення пенсійного віку, не тільки реальне зменшення пенсій, не тільки збільшення трудового стажу для виходу на пенсію, а це ще і замах на людські пенсійні внески”

Коментар сайту АСТ. Важко не погодитися із Тимошенко, адже закон”Про соціальне партнерство”, яким і визначається які саме особи зможуть взяти участь в “дерибані” приймався за часів її прем”єрства. Тож вона сама власними руками створювала “інструменти збагачення” бізнес-еліт, а сьогодні із цього приводу лицемірно плаче.

ДЖЕРЕЛО

по темі:

АНОНС АКЦІЇ. 19 липня. Ветувати «пенсійну ДЕформу»!

Реформа пенсионная, а грабят молодых

Перед дождиком в четверг. Протесты против пенсионной реформы

Независимые профсоюзы протестовали против пенсионной деформы

НЕБЕЗПЕКИ проекту ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ

Київ. 4 липня. Акція проти пенсійної ДЕформи

Британцы против пенсионной реформы

Анонс. 4 липня. 10:00. Пікет проти неоліберальної ДЕформи пенсійного забезпечення

28 ЧЕРВНЯ. Проти неоліберальних ДЕформ: акція українських лівих

Реформа пенсионная, а грабят молодых

Пенсия прощается с тобой

Пенсионная реформа для молодежи: почему все не так?

Реформа пенсионной системы – возвращение в варварство?

Пенсионный фонд прекрасно наполняется без реформы

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *