Зник гірник, який розповідав про жахи на луганській шахті

Шахтар Ігор Смєтанін, який розповів про трагедію на шахті “Суходольська-Східна”, зараз не працює.Про це сьогодні, 10 серпня 2011 року, розповів голова Луганської обласної державної адміністрації Володимир Пристюк.

“Цей чоловік написав заяву на розрахунок. Його ще ніхто не звільнив, бо він повинен протягом двох тижнів відпрацьовувати. Зараз він не працює і знайти його не можуть, сказали, що поїхав відпочивати”, – зазначив Володимир Пристюк.

При цьому він додав, що розмовляв з директором шахти “Суходільська-Східна” та з генеральним директором ВАТ “Краснодонвугілля” і зазначив, що кожна людина має право висловлювати свою думку.

“Мені сказали, що він виявив сам таке бажання, і я їм відповів: “Тоді постарайтеся зробити так, щоб його власне бажання було таким, щоб він працював на одній з шахт міста Краснодона, а якщо у нього є помилкові погляди, то ми повинні зустрічатися і пояснювати йому”. Якщо ж він правий, то цим повинні займатися відповідні органи”, – розповів Володимир Пристюк.

Нагадаємо, працівник шахти “Суходільська-Східна”, де сталася аварія, Ігор Сметанін розповів про умови роботи та порушення техніки безпеки на шахті.

Нагадаємо, 29 липня, сталося одразу дві великі аварії на українських шахтах. На шахті “Суходольська-Східна” в Луганській області на глибині 915 м стався вибух повітряно-метанової суміші. Загинули 27 гірників.
На поверхні шахти ім. В.М. Бажанова ДП “Макіїввугілля” у Макіївці сталося раптове обвалення 65-метрового баштового копру – пристрою для підйому-спуску людей та вантажу. Там загинули 11 людей.

Сметанін на Ютубі

джерело

по темі:

Нас порят, как скотов: горняк выдвинул свою версию аварии на шахте в Луганской области

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *