Автономна спілка трудящих | Автономный Союз Трудящихся | Autonomous Worker's Union

Комітет ВР з питань соціальної політики не спромігся затвердити поправок до ТК

Лютий 23, 01:26, 2012

На сьогоднішньому засіданні парламентський комітет з питань соціальної політики розглянув 51 поправки до прийнятого в першому читанні проекту Трудового кодексу, не прийнявши жодного рішення щодо них. Про це повідомляє  РБК-Україна.

Як вже повідомляляв наш сайт, сьогодні члени Автономної Спілки Трудящих провели пікет на якому порівняли Трудовий Кодекс із дупою.

За словами Хари, 8 з 51 розглянутої поправки пов’язані зі змінами кодексу законів про працю, 4 – із зауваженнями головного юридичного управління Верховної Ради, 29 узгоджені з роботодавцями та профспілками, в тому числі 4 – раніше узгоджені, а по
6 пропозицій згоди не досягнуто і ще 1 надійшло на прохання Асоціації міжнародних перевізників.

“Таке буває, коли не вистачає голосів. Ні” За “, ні” Проти “. Тобто комітет все одно розглянув і вносить в зал без рішення. Тобто ми не відхилили (ці поправки) і не прийняли, а зал буде приймати рішення . Цей законопроект все одно може піти в зал, а вже справа залу яке рішення приймати “, – пояснив депутат і додав, що такий розгляд може відбутися після того, як Президент, Кабмін і керівництво Ради буде радитися, вносити його на розгляд, або не вносити.

Хара зазначив, що даний законопроект багато в чому не влаштовує роботодавців, оскільки вони хочуть зробити його більш ліберальним для себе, проте “він схвалений неодноразово експертами Міжнародної організації праці.

Нагадаємо, раніше Литвин заявляв, що Рада не планує найближчим часом приймати Трудовий кодекс.

 

 

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Коментувати

Підписатися

Підписатися по e-Mail

Архіви