В Києві відбулась акція солідарності з харківськіми студентами

4Сьогодні в Києві біля будівлі МОН відбулась акція солідарності зі студентами Харківської державної академії культури. Представники і представниці студентських та анархістських ініціатив (Автономна спілка трудящих, Пряма дія, Чорна веселка та інші) висловили свою підтримку щодо боротьби з протиправним підвищенням оплати навчання в ХДАК, яке здійсньється шляхом примусу та залякування.

Адміністрація навчального закладу погрожує виключенням студентам, які відмовляються вносити зміни до контракту. За їхньою думкою поточний рівень оплати навчання занизький через інфляцію, а тому такі вимоги цілком справедливі. Нагадаємо, що за чинним законодавством змінювати у контракті суму оплати навчання не можна. Наразі органи “студентського самоврядування” в ХДАК намагаються не допустити протестів, захищаючи таким чином адміністрацію від уваги МОН, проте це не відповідає інтересам студентів, які розпочали кампанію протесту.

Учасники та учасниці акції солідарності вимагали відсторонення всіх причетних до протиправної ініціативи з підвищення оплати, погроз та залякувань. Вони занесли до міністерства свої вимоги та вивісили на паркані будівлі плакати. В промовах демонстранти закликали не здаватися перед тиском з боку адміністрації та запевняли, що солідарні дії студентства здатні відстояти порушені права.

https://youtu.be/YWYfmXajWmM

https://youtu.be/I06G27Pyvb0

https://youtu.be/MNUegpIYtMs

https://youtu.be/FOXIJCCSdyg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *