Робітники просили Президента не підписувати “пенсійну реформу”

Протест робітничих. Представники робочого класу спільно зі студентами і незначною кількістю пенсіонерів просили Президента України не підписувати так звану “пенсійну реформу”.

Мовляв, влада і так вже більше року зловтішається над людьми.

“Ми теж повинні якось об’єднуватись і виступати саме за свої інтереси – мати нормальну роботу, мати медичне забезпечення, мати гідний рівень життя, мати житло, і ці права людини, нижче яких ми не можемо дозволяти себе опускати”, – каже протестувальниця Ніна.

Денис був зварювальником 4-го розряду. Під час кризи його скоротили. Тепер боїться, що нова пенсійна реформа залишить його безробітним на все життя.

“Співвідношення того, що не вистачає грошей в бюджеті, щоб оплачувати пенсії, але з іншого боку – підіймаючи пенсійний вік, ми створюємо реальну ситуацію – ми підвищуємо можливість безробіття”, – сказав зварювальник 4-го розряду Денис Левін.

Серед сотні протестувальників мало тих, хто вірить – гарант Конституції до них дослухається. Ще й тому, що вони прийшли під Адміністрацію Президента тоді, коли гарант відпочиває у Криму.

“Чому приходить сюди народ, і ми звернення писали зі сподіванням, що Президент скористається своїм правом і накладе вето? Але цього, я переконаний, не буде! Ну Тігіпко ж заявив перед 7-м числом перед 2-м читанням, що він зустрічався з Президентом і той благословив і дав добро”, – каже голова профспілки працівників НАН України Анатолій Широков.

“Я думаю, що якщо насправді Президент підпише пенсійну реформу, то з вересня слід очікувати все таки масових виступів, які вже будуть і проти пенсійної реформи, і проти проектів Трудового, Житлового кодексів та інших”, – вважає громадський діяч Володимир Чемерис.

Нагадаємо, 7 липня Верховна Рада у 2-му читання ухвалила проект пенсійної реформи. По суті він мало відрізнявся від першого варіанту документу. Наразі, головна реформа уряду Януковича лежить на його столі і чекає на підпис.

ДЖЕРЕЛО

по темі:

АНОНС АКЦІЇ. 19 липня. Ветувати «пенсійну ДЕформу»!

Пенсійна реформа зменшила українські пенсії на 20%

Реформа пенсионная, а грабят молодых

Перед дождиком в четверг. Протесты против пенсионной реформы

Независимые профсоюзы протестовали против пенсионной деформы

НЕБЕЗПЕКИ проекту ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ

Київ. 4 липня. Акція проти пенсійної ДЕформи

Британцы против пенсионной реформы

Анонс. 4 липня. 10:00. Пікет проти неоліберальної ДЕформи пенсійного забезпечення

28 ЧЕРВНЯ. Проти неоліберальних ДЕформ: акція українських лівих

Реформа пенсионная, а грабят молодых

Пенсия прощается с тобой

Пенсионная реформа для молодежи: почему все не так?

Реформа пенсионной системы – возвращение в варварство?

Пенсионный фонд прекрасно наполняется без реформы

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *