Автономна спілка трудящих | Автономный Союз Трудящихся | Autonomous Worker's Union

Синдикалісти пікетували вивезення студентів на примусові роботи

Жовтень 14, 16:04, 2013

1res-Автономна Спілка Трудящих та студентська профспілка “Пряма Дія” провели акцію проти примусових робіт та нелюдських умов проживання на санітарній практиці ветеринарного факультету Національного університету біоресурсіів і природокористування (НУБіП). Вони перешкоджали відправці студентів на практику, закликали їх боротися за покращення умов проживання та не виходити на нефахові роботи, до яких їх примушує адміністрація.

Студентів першого курсу, більшість з яких неповнолітні, мали завантажити в автобус о 8.00 коло корпусу, але адміністрація злякалась розголосу і напередодні змінила місце збору. Студентів завели у сумнозвісний гуртожиток #6 на вул. Ломоносова, 65 і довгий час тримали всередині. В цей же час під стінами зібрали представників адміністрації, студпарламенту, кількох офіцерів міліції та навіть дільничного.

Через майже півтори години, коли стало зрозуміло, що активісти не розійдуться, першокурсників випустили на вулицю і почали швидко саджати до автобусу. Саме коло нього і розпочався пікет. Ставши біля входів в автобус, активісти роздавали листівки із переліком умов, які господарство має надати практикантам, та вимогами до адміністрації. У мегафон вони роз’яснювали студентам їх права та закликали створювати незалежні профспілки.

Згодом представники адміністрації разом із прибічниками від студпарламенту та похмурими молодиками в шкіряних куртках, які погрожували кореспондентам, почали запевняти активістів, що насправді в університеті все добре, а на санітарній практиці мало не райські умови, з яких студенти не хочуть повертатися. Директор Навчально-наукового центру культурно-виховної та соціальної роботи Черкашин Дмитро Констянтинович навіть запросив членів профспілки проінспектувати умови проживання на ветеринарній практиці та у студентських гуртожитках, що обов’язково буде зроблено найближчим часом.

“Якщо запевнення адміністрації справдяться і вимоги студентів та активістів буде виконано, це можна буде сміливо назвати першою перемогою профспілкового руху у НУБіП” – переконані у профспілках. Якщо ж ні – активісти обіцяють продовжити боротьбу.

Контактні номери:
0632031302 – Саша
0934947361- Богдан

Фото:

3res-

Представники адміністрації чатують на вході в гуртожиток, в який завели студентів.

Студенти читають листівку, а дівчина із студпарламенту намагається це сфотографувати.

Студенти читають листівку, а дівчина із студпарламенту намагається це сфотографувати.

Синдикалісти роздають студентам листівки та розгортають плакат.

Синдикалісти роздають студентам листівки та розгортають плакат.

6res-

7res-

Нав’ючені студенти тягнуть валізи із теплими речами та ковдрами до автобусу.

9res-

Дмитро Констянтинович Черкашин сміється з листівки, в якій йдеться про права практикантів.

11res-

Представник адміністрації та міліціонер читають на плакаті вислів заступника декана ветеринарного факультету Данілова Василя Бенедиктовича.

12res-

Активісти закликають практикантів не поступатися своїми правами та створювати незалежну профспілку.

14res-

Члени “студентського самоврядування” прийшли підтримати своїх начальників.

15res-

16res-

Черкашин повторює, що в НУБіП все чудово.

18res-

Прихильники адміністрації погрожують кореспонденту через те, що він фотографує.

19res-

Черкашин та його товариші розповідають про свої подвиги на ниві адміністрування.

 

 

 

Related Articles

3 Comments

 1. гоша
  гоша Жовтень 16, 16:44

  блин,а раньше многим было за-счастье на пару недель поехать в колхоз

  Reply to this comment
 2. duppi
  duppi Author Жовтень 17, 00:31

  Если хозяйство имеет все удобства и никому не приходится выполнять строительно-ремонтные и уборочные работы, то никаких проблем.

  Reply to this comment
 3. bla-bla
  bla-bla Жовтень 28, 09:33

  Моя группа и я, конечно же, были на практике в Пшеничном, когда вся эта канитель началась и продолжалась. Черкашин реально добился того, чтобы в хозяйства приехали проверки, но я лично не дождалась их так как заболела и уехала с того богом забытого села. НО, проверка не прошла даром, всех студентов из Ворзеля и Пшеничного перекинули в Киев, так как условий нету никаких. Еще Ворзель – это ладно, там все нормально, несмотря на то, что отопление выключили. А Пшеничное – это жесть. Ни тепла, ни воды, ни света, пары проводить не разрешали! С предлогом, что роботы много, людей мало, и нам некогда учиться, надо работать. Это полный бред, спасибо за то, что подняли этот вопрос

  Reply to this comment

Write a Comment

Коментувати

Підписатися

Підписатися по e-Mail

Архіви