Досить війн та виборів! Заява АСТ про ситуацію в Україні

На сході дотепер вирує жорстока та безжальна до мирного населення війна, яка є результатом зіткнення української буржуазної держави та ультраправого “русського світу”. Водночас на всій території країни вартість життя невпинно зростає, затримується подача тепла в домівки, підвищуються тарифи на комунальні послуги, а мільйони гривень витрачаються на передвиборчу агітацію — певно, найабсурднішу за всі роки української незалежності.

Пігасус, свиня-кандидат на виборах в США 1968 року. З тих часів небагато змінилося
Пігасус, кандидат на президентських виборах в США 1968 року. З тих часів представницька демократія не дуже змінилася
Теренами України крокують контрреволюції. Жовтоблакитно-“державницька” підступає з центру країни, синьо-червоно-біла — зі сходу. Буржуазна революція Майдану не виконала свої завдання до кінця — влада повертається до рук старих знайомих авторитарних політичних гравців, а становище бюрократії майже не похитнулося. Ми впевнені, що результат парламентські виборів яскраво про це свідчитиме.

На український пролетаріат чекають важкі часи. Проблема не тільки у “деформах” (скорочення соціальних витрат, комерціалізація медицини й освіти, підняття комунальних тарифів, урізання трудових та політичних прав тощо) — у ці тяжкі часи життя українських громадян і без цього зводиться до банального виживання. Завдання усіх прогресивних та соціально-революційних сил — звертати увагу трудящих мас на необхідність солідарності, боротьби проти експлуатації та за збереження свобод. Інакше ці сили й надалі залишатимуться, як це й було під час Майдану, пасивними спостерігачами у політичному шоу чи прислужуватимуть буржуазним політикам.

Автономна Спілка Трудящих закликає всіх свідомих людей праці не довіряти політикам-капіталістам і не грати зі їх правилами. Натомість слід бути вірними своєму “класовому егоїзму” — вимагати кращих умов роботи, вищої оплати праці та збільшення вільного позаробочого часу. Будьте реалістами й реалістками — та вимагайте неможливого! Ми маємо щодня вимагати змін на краще і непохитно відстоювати свій інтерес у класовій боротьбі, а не раз на кілька років, під час виборів, доручати депутатам керувати нашим життям.Скористаймося ж революційною активністю суспільства та поширимо наші класові та космополітичні погляди!

Ні бога, ні пана, ні націй, ні кордонів!
Ніякої війни окрім класової!

2 Comments on “Досить війн та виборів! Заява АСТ про ситуацію в Україні”

  1. В цілому підтримую! Правильно кажете товариші, але є одне, навідь два АЛЕ:
    1) Ця війна, є легким способом створити військове підпілля анархістів, і з цього варто би було скористатись!
    2) “Ніякої війни окрім класової!” – це смішно) Класова війна – це війна більшовиків й інших тоталітарних покидьків. Наша війна визвольна, за справедливий лад – безкласовий, некапіталістський, анархістський. Залиште класи більшовикам. Наша справа боротьба проти всякої нерівности!

    І не можна вважати цю війну лише буржуазною. Вона є боротьбою українського народу проти руССкого імперіалізму!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *