Автономна спілка трудящих | Автономный Союз Трудящихся | Autonomous Worker's Union

Київ. Активісти захистили майно громади

Березень 17, 09:00, 2015

116 березня близько сотні громадян спробували повернути киянам Будинок культури та прилеглу до нього ділянку у парку Горького.

О 18.00 небайдужі городяни та городянки перекрили проспект Перемоги. Вони демонстрували плакати та скандували вимогу відновити роботу Будинку культури (Проспект перемоги, 71а) у якості суспільного простору. Метою акції також було припинення незаконної забудови прилеглої до споруди ділянки землі.

Потім демонстранти та демонстрантки вирушили до паркану навколо захопленої забудовниками ділянки та зайшли всередину. В занедбаному будинку культури перебували наймані охоронці – так звані тітушки. Міліція, що супроводжувала акцію, вдерлася всередину будівлі та захистила найманців від можливої «дискусії» із городянами. Згодом люди у формі відвели охоронців до однієї із кімнат.

Учасники й учасниці акції піднялись на другий поверх будівлі і почали наводити лад аби зробити приміщення придатним для громадських зібрань та інших заходів. Також активісти ускладнили продовження незаконних робіт, відімкнувши постачання електроенергії до недозволеного будівництва та пошкодивши комунікації.

Наразі ініціатори повернення територій до комунальної власності запрошують усіх небайдужих долучатися до відновлення будинку культури.

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Коментувати

Підписатися

Підписатися по e-Mail

Архіви