Автономна спілка трудящих | Автономный Союз Трудящихся | Autonomous Worker's Union

Запрошення на лібертарний літній табір 2015

Липень 21, 14:26, 2015

0044_rihajournal_brion_html_25fb7ab7EN | РУС

Товариші і товаришки!
Запрошуємо вас долучитися до активного, корисного і приємного проведення часу на літньому таборі, який організовується низкою лібертарних ініціатив України.
Метою табору є збір анархіст_ок, членів їх сімей, друзів, співчуваючих, новачків і ветеранів руху для підвищення теоретичної підготовки, спортивних тренувань, отримання нових знань і навичок, обміну досвідом та ідеями, розвитку міжорганізаційних комунікацій. Ми будемо раді бачити всіх, хто підтримує ідею побудови суспільства, заснованого на взаємодопомозі і добровільній співпраці, з ліквідацією всіх форм нерівності і гноблення; людей, готових боротися за злам расових, релігійних, національних, гендерних, сексуальних стереотипів і подолання будь-яких форм дискримінації.
Програма табору буде включати як освітню, так і інтенсивну спортивну частини (участь у заходах за бажанням). Ми ставимо перед собою мету узагальнити знання і практики з різних сфер і разом намітити шляхи розвитку лібертарного руху. Крім того, ми будемо дуже раді вашим пропозиціям щодо викладу лекцій, організації дискусій, воркшопів. Якщо ви відчуваєте в собі потенціал з проведення цікавого заходу обраного вами формату, будь ласка, зв’яжіться з організаторами.
Місце і час: розташовуватися наше самоуправне містечко буде в одному з мальовничих місць України (конкретне місце з міркувань безпеки буде повідомлятися пізніше) і функціонувати з 17 по 23 серпня. Якщо у вас є бажання допомогти організаторам з облаштуванням табору, або просто відпочити від міської суєти, ми зустрінемо вас на місці 15, 16 серпня.
Проживання: на місці буде організований кемпінг, бажано мати свій намет, каремат, спальник. За відсутності таких розміщення буде вирішуватися ситуативно.
Харчування: буде запропоновано 3 варіанти меню (веганське, вегетаріанське, м’ясоїдне). Гроші для закупівлі продуктів на весь термін проживання будуть збиратися до початку проведення табору.
Організатори табору докладуть усіх зусиль для створення максимально безпечного простору спільного проживання, тому для участі буде необхідно заповнити реєстраційну форму (до 10 серпня).
Місце проведення табору, а також додаткова інструкція буде вам вислана після розгляду вашої заявки.

Tags

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Коментувати

Підписатися

Підписатися по e-Mail

Архіви