Автономна спілка трудящих | Автономный Союз Трудящихся | Autonomous Worker's Union

Київ. Перше травня в ритмі самби

Травень 01, 15:33, 2012

Сьогодні в Києві пройшов марш антиавторитарних лівих. У демонстрації взяли участь активістки та активісти анархістського, синдикалістського, антифашистського, екологістського рухів. У акції взяли участь майже 400 активістів та активісток.  Цього року до лівих приєдналися прихильники/прихильниці декриміналізації легких наркотиків.  Рухалася колона у супроводі вуличних  самба-бендів міжнародного руху “Ритми спротиву”, що створювали святковий ритм маршу.

 

 

Демонстранти піддали критиці законопроект Трудового Кодексу, пенсійну реформу,  закон про зайнятість та інші антисоціальні ініціативи уряду. Критикувалися також підготовка до ЄВРО-2012, політика «захисту інтелектуальної власності», присутні засудили політичні репресії в Росії та ЄС. Звучали на марші і феміністичні вимоги: феміністки звернулися до становища працюючих жінок, наголосили на небезпеці законопроекту про заборону абортів та виявили солідарність з засудженими учасницями російського колективу “Pussy Riot”.

 

Автономна Спілка Трудящих була одним із організаторів цього маршу. Нагадаемо, що раніше АСТ вийшло із спільного  оргкомітету Першотравня і запропонувало іншим лібертаріям та лівим провести окремий мітинг без сталіністів, нацифілів та парламентських політиків.

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Коментувати

Підписатися

Підписатися по e-Mail

Архіви