Автономна спілка трудящих | Автономный Союз Трудящихся | Autonomous Worker's Union

Продовження агітаційної компанії [Харківський майдан]

Січень 31, 04:58, 2014

2DSCN2499

29 січня силами студент(ок)ів харківського Євромайдану та АСТ-Харків був проведений черговий агітаційний рейд по житловим масивам Харкова.

У цей раз місцем агітації було обрано Олексіївку. Активіст(к)и студентського блоку та анархістського руху поширювали листівки з закликом здійснювати спротив розбудові міліцейської держави та бойкотувати товари та послуги бізнесу Партії Регіонів та КПУ.

Учасники агітаційного патрулю  нагадали про відповідальність уряду за розвал медичної інфраструктури, пенсійну реформу, підготовку приватизації Укрзалізниці, комерціалізацію освіти та громадського транспорту.

Активіст(к)и закликали харків’ян приєднуватися до платформи харківського майдану, або використовувати будь-які інші форми народної боротьби проти диктатури.

Студентський блок та АСТ-Харків запрошують всіх прибічників харківського майдану приєднуватись до роботи агітаційних патрулів, а також створювати автономні агітаційні групи.

Роби як ми, роби краще за нас!

Організаційні питання просимо  надсилати на електронну пошту або задавати безпосередньо учасникам анархістського десятку самооборони майдану (чергов(а)ий під чорним прапором).

Воля або смерть!

Контакти:
www.avtonomia.net
https://vk.com/ast_kharkiv
revolt_province@riseup.net

Студентський блок харківського Євромайдану:
https://vk.com/studkharkov

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Коментувати

Підписатися

Підписатися по e-Mail

Архіви