28-го березня синдикалісти пікетуватимуть офіс правлячої партії “Батьківщина”

W2J1mdpF_8s28-го березня о 18:00 за адресою вул. Турівська, 13, відбудеться акція протесту біля офісу правлячої партії «Батьківщина», що має більшість в уряді, посади прем’єра та в.о. президента і несе відповідальність за дії виконавчої та законодавчої влади, а також міської влади в Києві. Попри те, що влада помінялася, політика суттєво не змінилася. Нинішній уряд так само намагається чавити свободи громадян та відбирати соціальні завоювання.

У програмі уряду стоїть введення закону “про НЕсвободу зібрань”. Нагадаємо, що цей закон лобіювала Адміністрація Президента Януковича та частина “конструктивних опозиціонерів”, головним з яких був представник “Батьківщини” Андрій Шевченко. За цим законом Майдан розігнали б (цілком законно) ще до 1 грудня 2013. Зараз уряд Арсенія Яценюка хоче його прийняти.

Але не одними тільки авторитарними напрацюваннями попередньої влади живе нинішня влада. 17 березня двоє депутатів від „Батьківщини”, Олег Медуниця та Ігор Стойко зареєстрували у Верховній Раді проект закону про превентивне затримання особи (осіб) № 4471. За даним законопроектом депутати бажають „закривати” людей на півроку лише за підозрою у вчиненні абстрактних „злочинів проти основ національної безпеки, громадської безпеки та громадського порядку, проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян та інших злочинів, що підривають цілісність та суверенітет держави.”

У МВС, яке контролює “Батьківщина”, “люстрацією” займатимуться захисники фашистів та “правозахисники”, що допомагали Януковичу перекидати міліцію на київський Майдан.

Зараз уряд взявся за бюджетну економію і забув свої обіцянки. Наприклад, ми не раз чули під час майдану заклики до скасування пенсійної реформи, натомість сьогодні “батьківщинівці” про це мовчать. Мовчать вони і про власний проект скорочення робочого тижня до 38 годин, який вони зареєстрували у серпні 2013 року.

За нашою інформацією, до порядку денного повернувся антиробітничий Трудовий Кодекс, що позбавляє одиноких матерів захисту від звільнення, дозволяє шпигувати за працівниками та робити багато інших огидних речей, що так подобаються роботодавцям.

Отримавши всю повноту влади, політики з “Батьківщини” одразу заговорили про “непопулярні реформи”, яким начебто “нема альтернативи”. Ми вимагаємо відмовитись від співпраці з МВФ і не підвищувати комунальних тарифів для населення! Також “Батьківщина” повинна виконати свою власну вимогу і скоротити робочий тиждень до 38 годин. Це буде першим кроком на шляху до встановлення 30-годинного робочого тижня, який є однією із проміжних програмних цілей АСТ.

Крім того, КМДА, яку очолює член “Батьківщини” Бондаренко, повинна відмовитись від підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті – ми вимагаємо безкоштовний проїзд.

Ми розуміємо, що нам скажуть про війну на порозі, але позбавляти людей свободи та перекладати військові витрати на плечі пролетаріату недопустимо. Нехай  мільярдери платять за свої ігри самостійно.
Після повалення режиму Януковича не можна дати з’явитися новим Януковичам.
Зовнішня загроза з боку Путіна не означає, що всередині країни ми маємо дозволити панувати “українським путіним”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *